.

.

New
Нов стил Високо Полиран Дипломирал Виножито боја и Кристал се Држиме Точка Лабава Монистра одговара Мода накит одлуки 5 насоки по многу

Нов стил Високо Полиран Дипломирал Виножито боја и Кристал се Држиме Точка Лабава Монистра одговара Мода накит одлуки 5 насоки

DEN 2561.00
DEN 2784.00

Стока
Достапно.


Полиран Виножито позлатен боја Природни Кристали се Држиме Монистра
Опис : Полиран Монистра.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса.00 /многу
парчиња / многу
Мал Природен Кристално Јасно Груба Минерални без дупка DIY Pendant што НИ$ 20.00 /многу
парчиња / многу
Природни Кристал Кварцен Камен Овална Грутка Монистра Виножито боја Freeform Монистра US$ 34.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Ние брод на светот
Микс боја на Стакло, Кристал Точка Куршум форма лабава Монистра одговара мода ѓердан накит одлуки 50pc по многу US$ 26.00 /многу
парчиња / многу
Виножито Природен Камен Кварцен Кристал Груба Дел Камен Electroplate Дипломирал Монистра Накит 5 насоки /многу Слободни брод US$ 70.00 /многу
парчиња / многу
Виножито Природен Камен Кристал Точка Pendant Висок квалитет Посебни Единствен Камен за Мода DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот САД$ 12.00 /многу
парчиња / многу
Виножито Боја на Природна Ахат Грутка Монистра Полиран Камен Монистра 5 насоки по многу US$ 58.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
кварцен кристал монистра
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
20~40mm
Свеж

Избор на клиенти