.

.

New
Мода Нови 8мм 10мм Бела Резба Калцедон Круг Лабава Монистра Мода Накит Одлуки Дизајн Природен Камен 15 трговија на Големо Цена

Мода Нови 8мм 10мм Бела Резба Калцедон Круг Лабава Монистра Мода Накит Одлуки Дизајн Природен Камен 15 трговија на Големо Цена

DEN 207.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
ch4030
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
0.1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти