.

.

New
14*9mm Убава Титаниум Врежан риба Хематит лабава монистра изработка на накит 15.5 инчен H10

14*9mm Убава Титаниум Врежан риба Хематит лабава монистра изработка на накит 15.5 инчен H10

DEN 301.00
DEN 335.04

Стока
Достапно.

Опис Состојба : Нова . Димензии : (Приближно) mm Количина : 1 Сет . Тежина : g .
Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,
у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Превозот Ние брод предмети на светот од страна на EMS, DHL, UPS-от, Flytexpress, e Packet, Кина Пост или Хонг Конг Пост. Плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Враќање & Размена Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе рефундирање на вас кога ќе примите врати ставки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот 。 Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
H10
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Тежина:
40g
Објектот Форма:
триаголник
Свеж

Избор на клиенти