.

.

New
Нова Жешка 3x4mm 4x6mm 6x8mm 8x10mm Multicolor Кристал Лабава Монистра Мода Накит Одлуки Дизајн Природен Камен трговија на Големо Цена

Нова Жешка 3x4mm 4x6mm 6x8mm 8x10mm Multicolor Кристал Лабава Монистра Мода Накит Одлуки Дизајн Природен Камен трговија на Големо

DEN 177.00
DEN 245.76

Стока
Достапно.


ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Ние се испита квалитетот на секој производ.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.
Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Број На Модел На:
ch4035
Објектот Тежина:
0.1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
3x4mm 4x6mm 6x8mm 8x10mm
Свеж

Избор на клиенти