.

.

New
200 Златен Тон Метален Рок Панк Рамна Глава Скок Акрилик Студ Монистра 8X6mm

200 Златен Тон Метален Рок Панк Рамна Глава Скок Акрилик Студ Монистра 8X6mm

DEN 181.00
DEN 205.92

Стока
Достапно.


200 Златен Тон Метален Рок Панк Рамна Глава Скок Занитвам Акрилик Студ Монистра 8 X6mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AB17-35
КОЛИЧИНА за овој оглас : 200pcs монистра
Состојба : Нова
Боја : златна Боја
Големина : прибл. 8мм(0.31") во дијаметар, 6mm(1/4") во Висина
Материјал : Акрил , злато glated (Тоа не е метал)

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show
Свеж

Избор на клиенти