.

.

New
Полиран Мазна Злато боја на Титаниум Позлата Кристал се Држиме Точка Дипломирал Лабава Монистра 5 насоки по многу

Полиран Мазна Злато боја на Титаниум Позлата Кристал се Држиме Точка Дипломирал Лабава Монистра 5 насоки по многу

DEN 2561.00
DEN 2784.00

Стока
Достапно.

00 /многу
парчиња / многу
Виножито Природен Камен Кристал Точка Pendant Висок квалитет Посебни Единствен Камен за Мода DIY Накит Одлуки Бесплатен Превозот САД$ 12.00 /многу
парчиња / многу
Muti Боја галвански Freeform Geode Drusy Ахат Плоча Монистра Приврзоци Нема дупка 5pc по многу Бесплатен Превозот САД$ 26. Само треба на слики или примероци.00 /многу
парчиња / многу
Виножито Природен Камен Кварцен Кристал Груба Дел Камен Electroplate Дипломирал Монистра Накит 5 насоки /многу Слободни брод US$ 70.00 /многу
парчиња / многу
Виножито Боја на Природна Ахат Грутка Монистра Полиран Камен Монистра 5 насоки по многу US$ 58.

Детали

Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Marquise Форма
Број На Модел На:
кварцен кристал монистра
Објектот Тежина:
100g
Надворешниот Дијаметар:
graduate size
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти