.

.

New
50pcs/многу Кол 6/8мм Злато/Сребрена Позлатен Боја Кристал Rondelles Кристал Монистра Лабава Spacer Монистра за DIY Изработка на Накит

50pcs/многу Кол 6/8мм Злато/Сребрена Позлатен Боја Кристал Rondelles Кристал Монистра Лабава Spacer Монистра за DIY Изработка

DEN 69.00
DEN 96.00

Стока
Достапно.


Детали

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm
Бренд Име:
MIS JQYRIA
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
TR0005
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
8мм,6mm
Свеж

Избор на клиенти