.

.

New
12mm 30pcs бел Цвет печати Керамички Круг Лабава Монистра Одговара Накит Diy Spacer монистра YKL0315

12mm 30pcs бел Цвет печати Керамички Круг Лабава Монистра Одговара Накит Diy Spacer монистра YKL0315

DEN 187.00
DEN 196.80

Стока
Достапно.


Превозот
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.0393 инчен
Боја
Жолта
Количина
Ќе добиете 30 од овој објект во листата цена
Дел Бр.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union).
Производ Детали
12mm 30pcs бел Цвет печати Керамички Круг Лабава Монистра Одговара Накит Diy Spacer монистра YKL0315
Материјал
Керамички
Големина
Прибл : 12mm
Дупка големина : 1.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ви благодариме!
.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута.4 mm или 1mm = 0.
YKL0315
Имајте на ум.5 mm
конверзија : 1 инч = 25. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Керамички
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.6g
Број На Модел На:
YKL0315
Бренд Име:
Beeroom
Големина:
12mm
Одговара:
Накит рачно изработени/занаетчиски,ѓердан
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Материјал:
Керамички
Стил:
Chinoiserie
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
16mm
Свеж

Избор на клиенти