.

.

New
Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Хривнија 925 Sterling Silver Момче Pendant Dangle Шарм Монистра Накит Одлуки DIY Berloque Aliexpress

Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Хривнија 925 Sterling Silver Момче Pendant Dangle Шарм Монистра Накит Одлуки DIY Berloque

DEN 371.00
DEN 618.24

Стока
Достапно.


1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2(под $4.99 на редот),само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.
2. За Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Ова Превозот имаат Следење на Информации,Можеби Ќе Треба да Плаќаат За Превозот Цена.
3. За Превозот Време : Општо земено,Тоа треба 10 ~60 дена да пристигнат вашите тука за повеќето земја(Освен Бразил).
4. Ако сакате да се добие пакет што е можно поскоро,исто така Можете да изберете и други Превозот Метод(на пример, DHL, или ЕМС).Но мора го плати превозот надомест.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PL0377
Објектот Тежина:
1.56G
Бренд Име:
HANZHISHI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Момче
Свеж

Избор на клиенти