.

.

New
5 КОМПЈУТЕРИ 13.8 мм*11mm Гроздобер Глеѓ Глазура Капки Непал Лотос Цвет Мушка Месинг Spacer Монистра Дупка Мушка DIY Накит Одлуки 222bz

5 КОМПЈУТЕРИ 13.8 мм*11mm Гроздобер Глеѓ Глазура Капки Непал Лотос Цвет Мушка Месинг Spacer Монистра Дупка Мушка DIY Накит Одлуки

DEN 515.00
DEN 571.68

Стока
Достапно.

Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Забелешка
Ние продаваме оваа точка како на слика шоу.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение
Ако било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметка
Чекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешно
Други манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.
Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 15-25 работни дена пристигне
И на парцели на сад испраќаат по е-Пакет за слободни
Ако треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(5-9 дена да пристигне)
Visa/Master Card - CNY издавање потврди за канал
Чекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"
Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите кои
Чекор 3, Внесете ја плати успешна страница
Visa/Master Card - ДОЛАРИ приходи канал
Чекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичка
Чекор 2, Директна влезе плати успешна страница
Money Bookers
Чекор 1, Влез Money Bookers сметка
Чекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинка
Чекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќање
Чекор 4, Директна влезе плати успешна страница
Western Union ( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информации
Чекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
/
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Бренд Име:
МОРЕ MEW
Број На Модел На:
222bz
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Дувачкиот
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.6 mm
Дебелина:
6.5 mm
Надворешниот Дијаметар:
13.8mm*11mm
Свеж

Избор на клиенти