.

.

New
Isywaka 100pcs Црвена Боја Плоштадот 6mm Австрија Кристал Монистра шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште за DIY Изработка на Накит

Isywaka 100pcs Црвена Боја Плоштадот 6mm Австрија Кристал Монистра шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште за DIY Изработка

DEN 114.72

Стока
Достапно.


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 6x6mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе за избор
Количина
ќе добиете 100pcs за оваа точка во листата торба торба торба -0.49 /торба -0.69 /торба торба торба торба

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
6mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
15g
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Свеж

Избор на клиенти