.

.

New
круг здружени зелена Agat e монистра природен камен монистра лабава монистра за нараквица на одлуки влакно 15 инчи DIY !

круг здружени зелена Agat e монистра природен камен монистра лабава монистра за нараквица на одлуки влакно 15 инчи DIY !

DEN 259.00
DEN 259.20

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G4317
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Камен
се направени од:
Ахат
Како да се продажба:
едно влакно околу 15 инчи
Свеж

Избор на клиенти