.

.

New
10 Компјутери Многу Кралска Сина Стаклени Монистра Круг Сребро Со Бел Цвет Lampwork чешка Мушка Шарм Одговара За Пандора Шарм Нараквици

10 Компјутери Многу Кралска Сина Стаклени Монистра Круг Сребро Со Бел Цвет Lampwork чешка Мушка Шарм Одговара За Пандора Шарм

DEN 98.00
DEN 103.20

Стока
Достапно.

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по E-пакет Цел >$5.
3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира E-пакет ако Земјата или Регионот E-пакет Поддршка.
4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.
Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз
т B01
Сребро Срцето Fizzle Murano Стакло Европската Лебди Шарм Монистра за DIY Хривнија трговија на Големо Шарм Слободни Shipping Hot Производи

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AODUOLA
Број На Модел На:
BD160307Z
Објектот Тежина:
0.002
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
стаклени монистра:
круг монистра
стакло семе мониста:
Црвена и бела
Мушка Шарм:
diy монистра
spacer монистра:
европската монистра
murano монистра:
чешка мушка
буци монистра:
Чешка Стаклени Монистра
фузија монистра:
трговија на големо стаклени монистра
монистра трговија на големо:
murano стаклени монистра
Семе мушка:
накит монистра
4.3 mm внатрешен:
стакло накит монистра
Свеж

Избор на клиенти