.

.

New
Aceworks Цвет Шарм Вистински 925 Sterling Silver Мушка Шарм Фабрика се Вклопуваат за Европски Pulseira Нараквици Ѓердани Жените Накит

Aceworks Цвет Шарм Вистински 925 Sterling Silver Мушка Шарм Фабрика се Вклопуваат за Европски Pulseira Нараквици Ѓердани Жените

DEN 622.00
DEN 1003.20

Стока
Достапно.

За производство цел,да доведе време е околу 15-20days.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
3g
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Број На Модел На:
LHQ2209
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ACEWORKS
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Форма:
Цвет
Тип На Објект:
шарм
Објектот Форма:
Цвет
боја:
антички сребрен
Употреба:
Одговара на Европската Змија Нараквици Алки Накит DIY Одлуки
Големина на дупка:
4mm
Големина:
8.49*10.72mm
Материјал:
Sterling Silver
Други:
Кубен Циркони
Свеж

Избор на клиенти