.

.

New
Трговија на големо 500pcs/многу Multicolors Акрилик Матирано Ливчиња Монистра 15mm Pendant Занает Хривнија DIY Монистра За Изработка на Накит

Трговија на големо 500pcs/многу Multicolors Акрилик Матирано Ливчиња Монистра 15mm Pendant Занает Хривнија DIY Монистра За Изработка

DEN 303.00
DEN 356.16

Стока
Достапно.

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Акрилик Diy Монистра 0173
Објектот Материјали
Акрилик
Главната Боја
Розова,Црвена, Виолетова,Топла Розова, Зелена, Бела,Езерото Сина,Жолта,Сина,Светло Виолетова
Објектот Околу Големина
15mm
Објектот Форма
Цвет Остава Форма
Мерка Конверзија
1mm=0.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .50 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо Матирано Акрилик Lucite Лист Монистра За Накит DIY Одлуки,1000pcs/лот 3 бои Матирано Акрилик Pendant Монистра 11*18mm US$ 12.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .80 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет Акрилик Накит Одлуки Бисери на Големо,1000pcs/многу 18x11mm Матирано Акрилик Лист Шарм Pendant DIY Монистра US$ 12.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6.40 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет Акрилик Накит Одлуки Бисери на Големо,1000pcs/многу 18x11mm Матирано Акрилик Лист Шарм Pendant DIY Монистра US$ 12.

Детали

Објектот Дијаметар:
15mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Акрилик Diy Монистра 0173
Објектот Тежина:
0.24G/Piece
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Форма:
Ливчиња
Големина:
15mm
боја:
Розова,Црвена,Виолетова,Топла Розова,Зелена,Бела,Езерото Сина,Жолта
Материјал:
Акрилик
индустрија употреба:
Облека Партија Декорација Накит Занает Хривнија Ѓердан DIY Одлуки
Обичај Цел:
прифатете
Обликот:
Цветни Ливчиња Форма
Монистра стил:
Накит Одлуки Монистра Акрилик Diy Монистра Матирано Petal Монистра Занает Монистра
Свеж

Избор на клиенти