.

.

New
ТОПЛА ПРОДАЖБА 12MM 24PCS/МНОГУ МЕШАНА БОЈА ЛАВА МОНИСТРА КРУГ МОНИСТРА ЗА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ НА ОДЛУКИ ХРИВНИЈА ЃЕРДАН!!

ТОПЛА ПРОДАЖБА 12MM 24PCS/МНОГУ МЕШАНА БОЈА ЛАВА МОНИСТРА КРУГ МОНИСТРА ЗА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ НА ОДЛУКИ ХРИВНИЈА ЃЕРДАН!!

DEN 179.00
DEN 238.56

Стока
Достапно.


Материјал : Лава
Големина : 12 MM
Боја : Мешани
Количина : 24 Компјутери
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен,1inch=25.4 mm
Се користи за : Diy Изработка на Накит

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
2.33G
Број На Модел На:
BD-398
Бренд Име:
JYS
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Материјал:
лава
Свеж

Избор на клиенти