.

.

New
Фацетирани Teardrop Небото Сино Океанот Камења Лабава Монистра за Ѓердан влакно,Природни Камења Центар Drilled Намали Круша Облик на Приврзоци Рефус

Фацетирани Teardrop Небото Сино Океанот Камења Лабава Монистра за Ѓердан влакно,Природни Камења Центар Drilled Намали Круша Облик

DEN 744.00

Стока
Достапно.

Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. ***** Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. * * * * * * * За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
***** Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. ***** Добредојдени да ни се приклучат - Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! - Amazingbeads.5 инчи/влакно Големина : 18-20x28-31mm Количина : Прибл 12pcs/влакно
Шопинг Процес
Пакет Детали
***** Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
***** Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др.
За Нас ***** Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит.
Повратни Информации Политика
***** Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Материјал : Океан Џаспер Облик : Фацетирани Teardrop Боја : Како на сликата Должина : Околу 15.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AMAZETSH
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
EF079
Објектот Тежина:
120g
Објектот Форма:
лабава монистра
Материјал:
океан од јаспис
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Обликот:
Фацетирани teardrop
боја:
како Слика
Големина:
18-20x28-31mm
Должина:
Околу 15.5 инчи/влакно
Количина:
Околу 12pcs/влакно
квалитет:
AA
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти