.

.

New
Бесплатен Превозот 1000pcs/многу 10*4mm Мал Цвет Монистра Матирано Акрилик Spacer Монистра За Накит Одлуки Хривнија Занает DIY Монистра

Бесплатен Превозот 1000pcs/многу 10*4mm Мал Цвет Монистра Матирано Акрилик Spacer Монистра За Накит Одлуки Хривнија Занает DIY

DEN 302.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.
Акрилик Diy Монистра 0203
Објектот Материјали
Акрилик
Главната Боја
Бела,Црна, Светло Виолетова, Топла Розова, Зелена, Виолетова, Црвена,
Црна, Портокалова,Розова, Езерото Сина,Жолта,Кафе
Објектот Околу Големина
10x4mm
Објектот Форма
Цвет Форма
Мерка Конверзија
1mm=0. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.

Детали

Објектот Дијаметар:
10x4mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
0.1G/Piece
Бренд Име:
MISSDEAR
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
Акрилик Diy Монистра 0203
Објектот Форма:
Цвет
Големина:
10x4mm
боја:
Бела,Црна,Светло Виолетова,Топла Розова,Зелена,Портокалова,Светло Сина,Црвена,Жолта
Материјал:
Акрилик
индустрија употреба:
Облека Партија Декорација Накит Занает Ѓердан Хривнија DIY Одлуки
Обичај Цел:
прифатете
Обликот:
Цвеќиња Форма
Монистра стил:
Накит Монистра Акрилик Spacer Монистра Матирано Монистра Занает Diy Монистра
Свеж

Избор на клиенти