.

.

New
Isywaka 38pcs Половина Сребрена Боја 8мм Bicone Австрија Кристал Монистра шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште за DIY Изработка на Накит

Isywaka 38pcs Половина Сребрена Боја 8мм Bicone Австрија Кристал Монистра шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште за DIY

DEN 98.40

Стока
Достапно.


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 8mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе Бои за избор
Количина
како покаже наслов
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
17g
Број На Модел На:
fgmkgh
Објектот Форма:
Marquise Форма
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти