.

.

New
Природни Виножито на Месечината камен 8-13mm Facted Грутка gem камен Лабава монистра 40 см

Природни Виножито на Месечината камен 8-13mm Facted Грутка gem камен Лабава монистра 40 см

DEN 811.20

Стока
Достапно.

Понекогаш како custome проблем и временските проблем ,тоа ќе биде одложен за неколку дена .
метар
Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от/DHL (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, дека може да се врати вашата нарачка во рок од 30 дена од датумот на купување.
4-Хонгконг Пост (за мали цел).
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти : Доколку имате било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе бидеме среќни да одговорите на било кој пораки во рок од 1 работен ден. Па ве молиме љубезно се чека за нашиот одговор и не остави лош повратни информации или датотека случај пред добивање на одговор. Имаме речиси повеќе од 50-100 вешт рака-сечење работници плови со барањата, и скоро 50 сечење машини.
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра,cabochons,фацетирани монистра,крофни,привезоци,белегзии,прстени,jewelries,телото jewelries,скапоцен камен carvings и др.
Се Враќа & Повратна Информација :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања.
2-примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Месечината камен монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Тежина:
45g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Главниот Камен:
Месечината камен
Материјал:
Скапоцен камен
Камен Методот На Третман:
Природни
Камен Создавање Метод:
Природни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8-13mm
Надворешниот Дијаметар:
8-13,mm
Свеж

Избор на клиенти