.

.

New
30pcs/многу Сребрен Тон Spacer монистра Европската прстен Мушка Фитинг DIY шарм Хривнија Голема дупка Лежиште За Жените Накит одлуки DIY F407

30pcs/многу Сребрен Тон Spacer монистра Европската прстен Мушка Фитинг DIY шарм Хривнија Голема дупка Лежиште За Жените Накит

DEN 129.00
DEN 143.04

Стока
Достапно.

1)Материјал : Алуминиум 2)Бои : цинк легура 3)Големина : 3x7mm 4)Пакување : 30pcs/број 5)за Користење : за DIY ѓердан и Нараквици 6)Кога цел на повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, Fedex, UPS-от и така натаму.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Европската прстен монистра
Објектот Тежина:
4mm for hole
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Xinyao
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Име:
spacer монистра
боја:
антички сребрен
Функција:
Европската прстен монистра
Повод:
подарок
Големина:
3*7mm for bead,4mm for hole
Материјал:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Yiwu Кина
Стил:
Класична Романтична Трендовски
Свеж

Избор на клиенти