.

.

New
10ММ 25Pcs Круг Топката Глина & чешка Камен Накит Монистра Додатоци Наоди Компоненти

10ММ 25Pcs Круг Топката Глина & чешка Камен Накит Монистра Додатоци Наоди Компоненти

DEN 295.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Функција :
Материјал : Глина & Чешка Кристално
Боја : изберете plz
Големина : 10мм
1 lot = 25pcs / пакет

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starflalling Песна
Број На Модел На:
452
Материјал:
Глина
Објектот Тежина:
1g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
10mm
Свеж

Избор на клиенти