.

.

New
Бесплатен превозот Природни бел кристал скршен камен руда бел кристал скршен камен риба резервоарот цвет тенџере кристал чакал

Бесплатен превозот Природни бел кристал скршен камен руда бел кристал скршен камен риба резервоарот цвет тенџере кристал чакал

DEN 239.52

Стока
Достапно.


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество еден грам секој само 979140 детали за производот

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Кристално
Објектот Дијаметар:
2-7MM
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
123587
Whelloch:
Материјали
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Свеж

Избор на клиенти