.

.

New
снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,8MM Круг Turquiose,Црвена и Сина

снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,8MM Круг Turquiose,Црвена и Сина

DEN 240.00

Стока
Достапно.


снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,8 MM Круг Turquiose,Црвена и Сина
димензии : дијаметар 8ММ
прави дупка,дупката е со дијаметар од околу 1 MM
40pcs во член 2 статии во многу
Нашата Компанија Започна во 2006 година,Што се Наоѓа Во Yiwu,Светски Познатиот Пазар на Стоки,
Нашата Главна Пазарот во Азија,Европа И Америка,И Ние Provice Монистра И Накит Резерви Да Клиенти Од Целиот Свет.
Ние Секогаш Ги Почитуваат Квалитет Првиот Концепт.Си Дозволат Најдобри Survice На Нашите Клиенти.
По 8 години развој,сега имаме повеќе од 50 Вработени и повеќе од 10.000 производи,ние preciate за вашата посета на нашата продавница на линија,и ние сеуште веруваме "едно време бизнис,засекогаш пријатели"

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
8MM
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.02
Број На Модел На:
00460
Пакување:
40pcs во член
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8MM
Свеж

Избор на клиенти