.

.

New
6/8/10ММ А+ Природни Сина Боја Тигар Око Камен Мушка Изгубат Насоки Полу-скапоцени камења Накит Монистра

6/8/10ММ А+ Природни Сина Боја Тигар Око Камен Мушка Изгубат Насоки Полу-скапоцени камења Накит Монистра

DEN 506.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Функција :
Материјал : Тигар Око Камен
Боја : сина
Големина : изберете plz
Дупка Големина : 1mm
MOQ : 6 MM - 60 PCS - 1 ПАКЕТ
8ММ - 48 PCS - 1 ПАКЕТ
10ММ - 38 PCS - 1 ПАКЕТ

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
0.6-1g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Бренд Име:
Starflalling Песна
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
459
Материјал:
Тигар око камен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
6-10mm
Надворешниот Дијаметар:
6/8/10mm
Свеж

Избор на клиенти