.

.

New
13*8ММ 62Pcs Буре Форма Кристално Стакло Обоени Глазура Лабава Мушка Насоки Накит Монистра Додатоци

13*8ММ 62Pcs Буре Форма Кристално Стакло Обоени Глазура Лабава Мушка Насоки Накит Монистра Додатоци

DEN 422.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

99 /многу
25 метри / многу
0.99 /многу
5 парчиња / многу
5 MM 25 Yard Поврзана Круг СТП Имитација на Кожа Канапи Жици Убоди Јажиња Накит Наоди US$ 8.29 /многу
10 парчиња / многу
0.99 /многу
5 парчиња / многу
0.
Микс Боја 0. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.99 /многу
10 парчиња / многу
0. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.99 /многу
5 парчиња / многу
. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.29 /многу
10 парчиња / многу
Се меша Бојата на 0,2 ММ (100/Еез 10 Pcs=1000 M) Бакарни Јажиња/Кабли Метални Челични Жици Beading Жица Накит Наоди US$ 15.45 MM 100/Еез 5 Pcs Злато Челични Жици Beading Жица Накит Наоди Бакарни Јажиња/Кабли US$ 8. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Овална Форма
Објектот Тежина:
96g
Број На Модел На:
1612
Големина:
13*8мм
MOQ:
[email protected]
Пакување:
OPP вреќа
Боја:
погледнете во фото
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
13*8mm
Свеж

Избор на клиенти