.

.

New
13*9mm 20Pcs/Пакет Гроздобер Цвет Керамички Порцелански Мушка Накит Голема Дупка Монистра Наоди Додатоци

13*9mm 20Pcs/Пакет Гроздобер Цвет Керамички Порцелански Мушка Накит Голема Дупка Монистра Наоди Додатоци

DEN 253.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Функција :
Материјал : Керамички & боење
Боја : изберете plz
Големина на :
outter Големина : 13*9mm
внатрешна Големина : 5mm (дупка големина)
1 lot = 20pcs / пакет

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starflalling Песна
Објектот Тежина:
2g
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
450
Материјал:
Керамички
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
13*9mm
Свеж

Избор на клиенти