.

.

New
8/10ММ ААА+ Природни Амазон Реката Камен Мушка Изгубат Насоки Полу-скапоцени Накит и Монистра

8/10ММ ААА+ Природни Амазон Реката Камен Мушка Изгубат Насоки Полу-скапоцени Накит и Монистра

DEN 675.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


Функција :
Материјал : Амазон Реката Камен
Боја : погледнете во фото
Големина : изберете plz
Дупка Големина : 1mm
MOQ :
8ММ - 48 PCS - 1 ПАКЕТ
10ММ - 38 PCS - 1 ПАКЕТ

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
0.8-1.0g
Број На Модел На:
461
Бренд Име:
Starflalling Песна
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
амазон камен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
8-10mm
Надворешниот Дијаметар:
8/10mm
Свеж

Избор на клиенти