.

.

New
снабдување DIY мода накит Додаток,12MM Стаклени Монистра,Воланот Монистра,Кристално Со Цвеќиња,

снабдување DIY мода накит Додаток,12MM Стаклени Монистра,Воланот Монистра,Кристално Со Цвеќиња,

DEN 384.00

Стока
Достапно.


снабдување DIY мода накит Додаток,12 MM Стаклени Монистра,Воланот Монистра,Кристално Со Цвеќиња,
димензии : дијаметар 12 MM дебелина 9 MM
прави дупка,дупката е со дијаметар од околу 1 MM

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.001
Број На Модел На:
00467
Објектот Дијаметар:
12MM
Свеж

Избор на клиенти