.

.

New
Голема 8мм Злато-боја Multicolor Тркалезна форма камен монистра насоки 15 -los584

Голема 8мм Злато-боја Multicolor Тркалезна форма камен монистра насоки 15 -los584

DEN 347.00
DEN 456.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница Шармантен! Голема 8мм Злато-боја Multicolor Тркалезна форма ахат монистра насоки 15" -los584
Опис :
Работи :
Шармантен! Голема 8мм Злато-боја Multicolor Тркалезна форма ахат монистра насоки 15" -los584 Материјал/тежина : Ахат /Прибл 60g големина : за 8мм Облик/Боја :
Тркалезна / Жолта Износ : Еден обид за 1 X string 15" S/N : los584 Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
ОСИГУРУВАЊЕ
За осигурување е важно.Доколку ставката што сте ја купиле изгубени во текот на сообраќај,ние ќе repost еден раздавам со превозот надомест или наплата тоа го вклучува превозот надомест.
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
los584
Материјал:
Камен
Бренд Име:
qingmos
Објектот Тежина:
60g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
colro:
Злато
Големина:
8мм
Обликот:
Круг
Должина:
15
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8mm
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Главниот Камен:
Ахат
Свеж

Избор на клиенти