.

.

New
Природна розова кристал чакал руда розова кристал розова кристал розова кристал скршен камен риба резервоарот фенг шуи камен

Природна розова кристал чакал руда розова кристал розова кристал розова кристал скршен камен риба резервоарот фенг шуи камен

DEN 239.52

Стока
Достапно.


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество еден грам секоја цена само 984610 детали за производот

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
753753
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Овална Форма
Whelloch:
Материјали
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Свеж

Избор на клиенти