.

.

New
8мм 96pcs Квадратен Облик Стакло Обоени Глазура Кристал Лабава Мушка Насоки Накит Монистра Додатоци

8мм 96pcs Квадратен Облик Стакло Обоени Глазура Кристал Лабава Мушка Насоки Накит Монистра Додатоци

DEN 321.00
DEN 364.32

Стока
Достапно.

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.29 /многу
10 парчиња / многу
Се меша Бојата на 0,2 ММ (100/Еез 10 Pcs=1000 M) Бакарни Јажиња/Кабли Метални Челични Жици Beading Жица Накит Наоди US$ 15.45 MM 100/Еез 5 Pcs Никел Челични Жици Beading Жица Накит Наоди Бакарни Јажиња/Кабли US$ 8.99 /многу
10 парчиња / многу
0.38 MM (100/Еез 10 Pcs=1000 M) Метални Челични Жици Beading Жица Накит Наоди Бакарни Јажиња/Кабли US$ 15.45 MM 100/Еез 5 Pcs Црна Бакарни Јажиња, Канапи Челични Жици Beading Жица Накит Додатоци US$ 8.5 MM*80 M/Еез 10 Pcs Еластична Гума Жици Јажиња Beadings Акрилик Канапи Накит Наоди/Фитинзи US$ 8. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.45 MM 100/Еез 5 Pcs/Многу Бела Бакарни Јажиња/Кабли Челични Жици Beading Жица Накит Додатоци US$ 8. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.29 /многу
10 парчиња / многу
0.99 /многу
5 парчиња / многу
. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.99 /многу
5 парчиња / многу
5 MM 25 Yard Поврзана Круг СТП Имитација на Кожа Канапи Жици Убоди Јажиња Накит Наоди US$ 8.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.45 MM 100/Еез 5 Pcs Злато Челични Жици Beading Жица Накит Наоди Бакарни Јажиња/Кабли US$ 8.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
42g
Број На Модел На:
1620
Големина:
8мм
Пакување:
OPP вреќа
Боја:
погледнете во фото
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
8mm
Свеж

Избор на клиенти