.

.

New
Природни rutilated чакал rutilated мелени кристал цвет тенџере риба резервоарот кристал камен

Природни rutilated чакал rutilated мелени кристал цвет тенџере риба резервоарот кристал камен

DEN 239.52

Стока
Достапно.


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество еден грам секој само 93600 детали за производот

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
74534534
Whelloch:
Материјали
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Свеж

Избор на клиенти