.

.

New
Бесплатен Превозот Природни Монистра Spacer Камен Монистра 40cm Влакно 4 6 8 10 12 14mm За Накит Одлуки F2135

Бесплатен Превозот Природни Монистра Spacer Камен Монистра 40cm Влакно 4 6 8 10 12 14mm За Накит Одлуки F2135

DEN 128.00
DEN 142.56

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Xinyao
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
полу скапоцен камен монистра
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти