.

.

New
1 влакно/многу (40cm/насоки) Круг Природен Камен Монистра 4/6/8/10мм Лабава Природни Jades Камен Spacer Монистра За Накит Одлуки F2140

1 влакно/многу (40cm/насоки) Круг Природен Камен Монистра 4/6/8/10мм Лабава Природни Jades Камен Spacer Монистра За Накит Одлуки

DEN 95.00
DEN 111.84

Стока
Достапно.


Ова лежиште е одлична за DIY ѓердани и нараквица.
За 4mm,за 95pcs/пакет
За 6mm,за 62pcs/пакет
За 8мм,за 47pcs/пакет
За 10мм,за 39pcs/пакет
Материјал :
Полу-скапоцени камења
Големина на :
Објектот Дијаметар : 4.6.8.10 mm
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен
Боја :
виножито камен
Количина :
-
Точка Бр.
F2140
Answer : ___________________________ Note :
4 ГОЛЕМИНА

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
Linsoir Монистра
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Надворешниот Дијаметар:
4/6/8/10mm
Материјал:
природен камен
боја:
како фото
Количина:
40cm/влакно 1strand/пакет
Тип:
природен камен монистра
Стил:
jade монистра
дизајн:
виножито монистра
Шема:
лабава spacer монистра
Функција:
природен камен монистра, 8mm
useage:
природен камен монистра за изработка на накит
Свеж

Избор на клиенти