.

.

New
Бесплатен Превозот Црна Природни Вулкан Лава Камен Лабава Круг Spacer Камен Монистра 40cm Влакно DIY Накит Материјал F2154

Бесплатен Превозот Црна Природни Вулкан Лава Камен Лабава Круг Spacer Камен Монистра 40cm Влакно DIY Накит Материјал F2154

DEN 235.00
DEN 261.12

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Xinyao
Материјал:
Глина
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
рок монистра
Големина:
Approx.7-9mm,9-11mm,11-13mm,13-15mm.
боја:
како фото
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти