.

.

New
3000Pcs Сребро Позлатен Мазна Круг Изолација Монистра За Накит Одлуки Шарм Наоди Компонента на Големо 2mm

3000Pcs Сребро Позлатен Мазна Круг Изолација Монистра За Накит Одлуки Шарм Наоди Компонента на Големо 2mm

DEN 223.00
DEN 247.68

Стока
Достапно.


3000 Pcs Сребро Позлатен Мазна Круг Изолација Монистра За Накит Одлуки Шарм Наоди Компонента на Големо 2mm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Изолација Монистра DIY Meterial Легура (ОЛОВО И НИКЕЛ БЕСПЛАТНО)
Големина
Прибл : 2mm кол. Дупка големина : 1mm Дебелина : 2mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Сребрена Позлатен Количество 3000 Компјутери на Дел НЕ. N1178 Забелешка

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
100g
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
N1178
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти