.

.

New
Топла продажба розова вештачки корални издлаби цвет лубеницата форма 10*11mm мода лабава монистра diy додатоци Накит 5pcs B939

Топла продажба розова вештачки корални издлаби цвет лубеницата форма 10*11mm мода лабава монистра diy додатоци Накит 5pcs B939

DEN 197.00
DEN 262.08

Стока
Достапно.

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Вештачки Корални
Број На Модел На:
B939
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
watermalon форма
Објектот Дијаметар:
10x11mm
Надворешниот Дијаметар:
15''
Свеж

Избор на клиенти