.

.

New
2strands , Природни Хематит Rondell Лабава Монистра 16inch,4,5,6,7,8 мм 16inch/98pcs,Монистра За DIY Накит Одлуки,He65

2strands , Природни Хематит Rondell Лабава Монистра 16inch,4,5,6,7,8 мм 16inch/98pcs,Монистра За DIY Накит Одлуки,He65

DEN 146.00
DEN 153.60

Стока
Достапно.


Превозот цена линк :
Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не купуваат или ние нема да брод вашата нарачка од бидејќи ние ќе изгубите пари на вашата цел !
Опис : 2strands , Природни Хематит Rondell Лабава Монистра 16inch,4,5,6,7,8 мм 16inch/98pcs,Монистра За DIY Накит Одлуки,He65
Ако вашата цел е повеќе од 20strands(мешавина боја и големина е достапна за промет на Големо) ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде трговија на големо цена ! Материјал/Боја : Хематит / види фото Големина/Форма : 4-8mm / Rondelle Износ : 16inch/41cm Кодот на Производот : he67

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
he67
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Објектот Тежина:
100g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
SexeMara
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4-8mm
Свеж

Избор на клиенти