.

.

New
Најдобра продажба вештачки розова корални 6mm 8мм 10мм 12mm rondelle abacus spacer лабава монистра diy додатоци Накит 50pcs B956

Најдобра продажба вештачки розова корални 6mm 8мм 10мм 12mm rondelle abacus spacer лабава монистра diy додатоци Накит 50pcs B956

DEN 145.00
DEN 192.96

Стока
Достапно.

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др. Најдобра продажба вештачки розова корални 6mm 8мм 10мм 12mm rondelle abacus spacer лабава монистра diy додатоци Накит 50pcs B956 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Тежина:
50
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Вештачки Корални
Број На Модел На:
B956
Објектот Форма:
монета
Материјал:
Школка
Обликот:
abacus
Објектот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm 12mm
Надворешниот Дијаметар:
15''
Свеж

Избор на клиенти