.

.

New
Топла продажба неверојатни розова вештачки корални 11*17mm шест агол тапан цилиндар колона лабава монистра diy мода накит 5pcs B930

Топла продажба неверојатни розова вештачки корални 11*17mm шест агол тапан цилиндар колона лабава монистра diy мода накит 5pcs

DEN 197.00
DEN 262.08

Стока
Достапно.

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days). Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Број На Модел На:
B930
Материјал:
Вештачки Корални
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Тапан
Објектот Дијаметар:
11x17mm
Надворешниот Дијаметар:
15''
Свеж

Избор на клиенти