.

.

New
CKK 925 Фунта Сребрен Накит Срцето со Романтика Оригиналниот Шарм Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка на Накит

CKK 925 Фунта Сребрен Накит Срцето со Романтика Оригиналниот Шарм Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка на Накит

DEN 481.00
DEN 609.12

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Форма:
Срце Облик
Сертификат Број:
68170659149
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
GDTC
Објектот Висина:
11.45MM
Број На Модел На:
FL1333
Објектот Тежина:
2.37G
Бренд Име:
CKK
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
Објектот Дијаметар:
11.45*11.20*8.36MM
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата
Свеж

Избор на клиенти