.

.

New
130pcs,1x3mm Природни Хематит Цевка/Правоаголник Лабава Монистра 16inch/98pcs,Монистра За DIY Накит Одлуки,He64

130pcs,1x3mm Природни Хематит Цевка/Правоаголник Лабава Монистра 16inch/98pcs,Монистра За DIY Накит Одлуки,He64

DEN 264.00
DEN 278.40

Стока
Достапно.


Превозот цена линк :
Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не купуваат или ние нема да брод вашата нарачка од бидејќи ние ќе изгубите пари на вашата цел !
Опис : 130pcs,1x3mm Природни Хематит Цевка/Правоаголник Лабава Монистра 16inch/98pcs,Монистра За DIY Накит Одлуки,He64
Ако вашата цел е повеќе од 50strands(мешавина боја и големина е достапна за промет на Големо) ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде трговија на големо цена ! Материјал/Боја : Хематит / види фото Големина/Облик : 1x3mm / tube/правоаголник Износ : 16inch/41cm/130pcs по влакно Кодот на Производот : he64

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
he64
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
100g
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
1x3mm
Свеж

Избор на клиенти