.

.

New
Bling кристално стакло 6mm плоштадот коцка лабава монистра бои фацетирани diy накит одлуки наоди додатоци 70pcs B986

Bling кристално стакло 6mm плоштадот коцка лабава монистра бои фацетирани diy накит одлуки наоди додатоци 70pcs B986

DEN 129.00
DEN 172.32

Стока
Достапно.

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3. Bling кристално стакло ААА+ 6mm плоштадот коцка лабава монистра бои фацетирани diy накит одлуки 70pcs B986 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
50
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Број На Модел На:
B986
Материјал:
Кристално
боја:
13 бои
Објектот Дијаметар:
6mm
Надворешниот Дијаметар:
70pcs
Свеж

Избор на клиенти