.

.

New
Aceworks Шарм Мушка 925 Sterling Silver Монистра Сребро Шарм Одговара DIY Змија Синџир Хривнија Срца Лист Бонбони за Жени, Девојки Подарок

Aceworks Шарм Мушка 925 Sterling Silver Монистра Сребро Шарм Одговара DIY Змија Синџир Хривнија Срца Лист Бонбони за Жени, Девојки

DEN 214.00
DEN 388.32

Стока
Достапно.


****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал - Пролет Фестивал се приближува. Сите во Кина ќе се врати дома со своето семејство. Па ние, компанијата ќе престане со испорака од 8-ми февруари до 27, и наредби за време на одмор ќе биде предаден според редоследот на времето на 1 Март. Се извинуваме за сите непријатности. Најдобри желби за вас и за вашето семејство, во новата година. ******
*********** Добредојдовте Dropshipping!! 100% 925 сребрен Накит!! ************
Добредојдовте на нашиот магазин Aceworks Сребро Продавница. Ние, главно, се произведуваат и продаваат S925 sterling silver предмети промет на големо и промет на мало.
Материјал : S925 sterling silver
LH3030 тежина за 1.86 g, големина 5.93*12.1 mm
LH374 тежина за 2.53 g, големина 10.42*7.12 mm
LH2062 тежина за 2.03 g, големина 10.72*10.11 mm
LH2021 тежина за 2.18 g, големина 9.51*13.08 mm
LH310 тежина about1.99g, големина 12.4*11.4 mm
LH239 тежина за 2.2 g, големина 10.9*12.2 mm

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Објектот Тежина:
about 1.8g
Бренд Име:
ACEWORKS
Број На Модел На:
LH2021
Материјал:
925 Sterling silver
Тип На Објект:
монистра шарм
Објектот Форма:
срцето/рунда/бонбони/лист
боја:
Сребрена/Thail Сребро.
Големина на дупка:
4mm
Материјал:
Sterling Silver
Свеж

Избор на клиенти