.

.

New
50pcs 12mm шупливи од цвет гроздобер монистра капа,filigree монистра капа,крајот капа,цвет spacer метал монистра

50pcs 12mm шупливи од цвет гроздобер монистра капа,filigree монистра капа,крајот капа,цвет spacer метал монистра

DEN 168.00

Стока
Достапно.

За други земји, превозот време можеби една недела подолго. Професионални Услуги на Клиентите : ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail,контакт форма,ние ќе ви одговори на сите e-mail во рок од 24 часа.
Прашања и одговори Колку долго ќе треба да одговори на мојата е-маил? Имаме за цел да одговори на потребите на сите пораки во рок од 24 часа од денот на приемот (ве молиме оставете малку подолго ако е-мејл нас во текот на викендот.
количина : 50pcs
создаден дијаметар : 1.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите. Се вашите објекти исто така се достапни со Купи Тоа Сега формат? Јас не сакаат да чекаат. Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX,EMS и тоа чини околу 4~7 дена пристигна Можете да изберете e Packet или Воздух Mail превозот,пратката ќе биде предаден преку Воздухопловната, обично тоа ќе трае околу 2-3 недели за Европа, САД, Австралија клиенти. Дали постојат било какви опасни метали во вашиот метал шарм наоди? Сите мои метални производи се ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ.) ако не се repsonse по 48 часа, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите.
Се враќа Несаканите или Несоодветни Предмети : Ако не сте задоволни со предмети што ги добив, може да се вратат на производи во рок од 30 дена од денот на испорака за враќање на парите, но купувачот се одговорни за трошоците за враќање.
Плаќање прифаќаме само Зачувам ( ве Молиме контактирајте со нас ако било какви проблеми со овие ) ве Молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
rosebeading
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.57
Број На Модел На:
100948
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти