.

.

New
100pcs/многу Позлатен Сребрен Лим Монистра 10мм Црна Кристал Кристал Монистра За Накит Одлуки Ѓердан DIY Шарм Spacer Монистра

100pcs/многу Позлатен Сребрен Лим Монистра 10мм Црна Кристал Кристал Монистра За Накит Одлуки Ѓердан DIY Шарм Spacer Монистра

DEN 565.00
DEN 614.40

Стока
Достапно.


Шопинг Процес
За Превозот 1. Ви благодариме! : )
Нова 9*14mm Розова Мачка Очи Голема Дупка Стакло Изолација Монистра Одговара Шарм Европската Хривнија Ѓердан Одлуки,Бесплатен Превозот САД$ 19.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .
Линк За Други Производи
Можете да кликнете на сликата за да одговара на производот страница
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.30 /многу
парчиња / многу
50pcs Убава Случаен Мешана Боја Мачка Очи Европската Голема Дупка Монистра се Вклопи во Европската Шарм Бразлетна и Ѓердан US$ 10.0393 инчен 1 инч=25.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Кристал Кристал Монистра 014
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
1g/pcs
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MISSDEAR
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина:
10mm
боја:
Црна Со Позлатен Сребрен
Материјал:
Метал+Кристално Стакло
ОДГОВАРА ЗА:
Накит Одлуки Занает Обетки Ѓердан Хривнија DIY
Обичај Цел:
прифатете
Монистра стил:
Накит Одлуки Монистра Метал Монистра Круг Spacer Монистра Занает DIY Монистра
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти