.

.

New
5X8mm Темно-Сина Калцедон Додатоци Занаети Лабава Abacus Монистра Diy Камен Накит Одлуки Дизајн 15inch За Жени, Девојки Подароци

5X8mm Темно-Сина Калцедон Додатоци Занаети Лабава Abacus Монистра Diy Камен Накит Одлуки Дизајн 15inch За Жени, Девојки Подароци

DEN 182.00
DEN 294.24

Стока
Достапно.


Ние се испита квалитетот на секој производ., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
0.1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
YCH0120
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
5X8mm
Свеж

Избор на клиенти