.

.

New
5328 3мм 4MM 6mm 8мм 10мм јасно кристал AB боја кристал bicone лежиште ,За накит beading додатоци половина ab Diy H205

5328 3мм 4MM 6mm 8мм 10мм јасно кристал AB боја кристал bicone лежиште ,За накит beading додатоци половина ab Diy H205

DEN 144.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.

Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам.
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. Ако имате променето вашата адреса, или не сакаат ни да брод на друга адреса, ве молиме промени на нова адреса, кога ќе се плати нас со тоа, инаку ние нема да бидат одговорни ако пакетот е изгубена. (100% комуникација, 100% наплата, 100% замена, 100% комуникација)
Ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред какви било негативни или неутрални повратни информации лево.
5301 кристал монистра
5040 кристал Монистра
.
3 ми даде точна адреса за да се осигура безбедноста на објектот. Убавината на својата боја и сјај само не може да се види во таква мала фотографија се допаѓа ова!
Висок-квалитет Кристално Bicone Монистра Во Најдобра Цена
Големина : 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm
Употреба : дизајнирање на кристал ѓердани, кристално нараквици, кристално привезоци, кристално прстени, обетки кристал, кристално осветлување, кристално вратата завеси и така натаму
Работно Време
Работно време од понеделник до сабота, Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта на 24hours.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
10
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
5301
боја:
како Слика
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
3 4 6 8 10 mm
Свеж

Избор на клиенти