.

.

New
925-Sterling-Сребрена Златна Антички грчки Мода Шарм За DIY Нараквици Одлуки Бренд Gw Накит E035

925-Sterling-Сребрена Златна Антички грчки Мода Шарм За DIY Нараквици Одлуки Бренд Gw Накит E035

DEN 473.00
DEN 556.32

Стока
Достапно.


Доверба во нас, ny несреќи ќе се реши.
Q6 : јас сум мало/веледрогеријата, вашиот цена е толку скап, може да биде помал?
A6 : Ако сте мало или веледрогеријата во вашата земја, ве молиме c ontact продавачот, тој/таа ќе ви каже како да се справи со бизнис. Го стави во торба или кутија кога не се носи. ние ќе се направат напори да им помогне на вас.
A4 : Тоа е, секако, во ред, можеме да ви понудиме голем трговија на големо цена според
крајната цел количество. Можеме да го прифатиме E SCROW или C redit картичка. О ther земји : Кина пост воздух пошта обично се околу 15-60 работни дена во вашата земја. Ако лажни,ние ќе целосна наплата М oney Назад до тебе и нема да се бара предмети назад.
П5 : тоа Може да биде на бродот на мојата земја и обичај проблем?
А5 : Ние може да се испрати на стоки за w дупка светот и да ја прогласи како подарок со ниска вредност. Да се чува далеку од било течност, хемикалии и козметика. Промена на дизајн или R eturn предмети затоа што на купувачот причина, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена, Купувачот треба плати се врати превозот надомест, манипулативните трошоци и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.Разговор со НАС!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
1.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
3.1g
Број На Модел На:
E035
Објектот Форма:
Овална Форма
Метали Тип:
925 Sterling silver
Бренд Име:
GW
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
100% Автентични 925 Sterling Silver
Метал Печат:
s925
Тип На Објект:
Античките Грчки Мода Шарм
Објектот Камен:
Никој
Употреба:
Diy Хривнија Накит Синџир Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
испорака:
Бесплатен Превозот преку AliExpress Стандард за Испорака
Потекло:
Фабриката за Директна Продажба и Is_Customized
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден,Забава, Свадба Годишнината ,ноќта на Вештерките
Применливи Толпата:
жени,Мажи,Љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња,Мајка,Сестра,Брат
Свеж

Избор на клиенти